Dwa dni piłkarskich zmagań za nami. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim najlepsi!

Dzisiaj (red. 21 lutego 2020) w Ostrowcu Świętokrzyskim, zakończył się VII Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego.

Po dwóch dniach rozgrywek wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju brał udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcacj podinsp. Andrzej Patrzałek, który wspólnie z  Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego Policyjnych Związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim asp. sztab. Mariuszem Walczykiem oraz sponsorami turnieju wręczył trofea zwycięskim drużynom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, drugie miejsce - funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, trzecie miejsce - reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Końskich, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.        
Wręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym okazał się być Marcin Dynarek z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najlepszym bramkarzem został Michał Maciejski  z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! 

Red. Nagrody rzeczowe, medale oraz puchary zostały ufundowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego.

 

Opr. K.S.

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Link:

http://www.ostrowiecswietokrzyski.swietokrzyska.policja.gov.pl/tos/dzialania-policji/aktualnosci/43507,Dwa-dni-pilkarskich-zmagan-za-nami-Policjanci-z-Komendy-Powiatowej-Policji-w-Ost.html

 

Fot. M.Walczyk

 

2020-02-21

Galeria

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach