Górska integracja funkcjonariuszy z ZT OPP w Kielcach

2 czerwca 2026 roku 30-osobowa grupa członków ZT OPP w Kielcach wzięła udział w udanej wyprawie w Pieniny. Celem wyjazdu była integracja, aktywny wypoczynek oraz chwila wytchnienia od codziennych obowiązków.

Uczestnicy zdobyli Wysoką (1050 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Pienin. Trud wędrówki został wynagrodzony pięknymi widokami, słoneczną pogodą oraz doskonałą atmosferą. Nie zabrakło wspólnych rozmów, śmiechu i dobrej zabawy, które sprzyjały budowaniu koleżeńskich relacji.

Takie inicjatywy pokazują, jak ważne są wspólne wyjazdy, pozwalające na regenerację sił i integrację środowiska policyjnego. Gratulujemy organizatorom świetnego pomysłu oraz wszystkim uczestnikom zdobycia najwyższego szczytu Pienin.

 

Opr. M.W.

Foto: J.R.

03-06-2026r.

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach