III Wielobój Siłowy o Puchar Komendanta

Dziś  (red. 29 czerwca 2018 r.) odbyły się „III Wojewódzkie Zawody świętokrzyskiej Policji w Wieloboju Siłowym” o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach pod patronatem Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa świętokrzyskiego.

O najwyższe podium łącznie rywalizowało łącznie 20 policjantów z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Kielcach, a także z poszczególnych Komend Powiatowych Policji. Zwycięzcom pogratulował m.in. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadkom. Andrzej Patrzałek.

O miano najlepszego funkcjonariusza w wieloboju siłowym walczyło 20 policjantów z terenu całego województwa. Reprezentowali oni Komendę Wojewódzką i Miejską Policji w Kielcach, a także poszczególne Komendy Powiatowe Policji. Zgodnie z regulaminem zawodów, klasyfikacja indywidualna obejmowała po jednym zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach oraz w generalnej klasyfikacji trzech najlepszych zawodników, po zsumowaniu wyników wszystkich konkurencji. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich kategorii.

 

Klasyfikacja poszczególnych konkurencji:

 

Pierwsza  konkurencja - wyciskanie sztangi o masie własnego ciężaru ciała:

I miejsce: funkcjonariusz SPAP KWP w Kielcach

II miejsce: sierż. szt. Jarosław Bator, KPP w Staszowie

III miejsce: sierż. szt. Piotr Kudelski, KMP w Kielcach

 

Druga konkurencja - podciąganie na drążku:

I miejsce: sierż. szt. Jarosław Bator, KPP w Staszowie

II miejsce: funkcjonariusz SPAP KWP w Kielcach

III miejsce: st. sierż. Mariusz Zbróg, OPP w Kielcach

 

Trzecia konkurencja - ugięcia ramion na poręczach:

I miejsce: sierż. szt. Jarosław Bator. KPP w Staszowie

II miejsce: funkcjonariusz SPAP KWP w Kielcach

III miejsce: funkcjonariusz, KMP w Kielczach  

 

Klasyfikacja generalna

I miejsce: sierż. szt. Jarosław Bator, KPP w Staszowie

II miejsce: funkcjonariusz SPAP KWP w Kielcach

III miejsce: st.asp. Marcin Bzinkowski, OPP w Kielcach

 

Zmagania policyjnych siłaczy odbyły się dziś na hali sportowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Wszystkie konkurencje przebiegały w myśl zasady  Fair play, a zawodnicy wzajemnie sobie kibicowali i dodawali otuchy w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Organizacją i przeprowadzeniem całości zawodów zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem objął przewodniczący Związków Zawodowych NSZZ Policjantów województwa świętokrzyskiego.

 

Opr. MT/DJ

Link:

http://www.swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/dzialania-policji/aktualnosci/32535,III-Wieloboj-Silowy-o-Puchar-Komendanta.html

 

Źródło: KWP w Kielcach

 

red. Puchary, medale oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników zawodów zostay ufundowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świetokrzyskiego, które zostały wręczone przez Przewodniczącego ZW NSZZ P woj. świetokrzyskiego Jerzego Kaniewskiego.

 

12.06.2018

 

Fot. Light Lens

 

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach